25 Nisan 2015

Asus Teleservice Asus N Serisi Notebook'u Mahvetti!

3400 TL'ye aldığım Asus n Serisi bilgisayarımı 25.01.2015'te ekran, tuş takımı ve fazla ısınma sorunuyla garantiye gönderdim. Cihaz geldiğinde şarj olmuyordu 2. defa gönderdim geri geldiğinde Touchpad tam oturmamış tekrar gönderdim. Cihaz geldiğinde Touchpad yine tam oturmamış garç gurç ses yapıyor, sağ tık sıkışıyordu.

3. defa gönderdim, nihayet 24.04.2015 tarihinde geri geçti elime. Touchpad yine sağlıklı çalışmıyor ve Wireless kartını görmüyor bilgisayar. Toplamda 3 aya yakın sürede git gel bilgisayarın Teleservice firması. Asus gibi bir firma nasıl olur da uzmanlık alanı telefon tamiri olan bir firmaya bilgisayar ihalesi verir? 3 ayı cihazsız geçirdim.

Emrah 1.157 Okunma

Cevaplar

  • Emrah09 Mayıs 2015

    4. defa ama bu sefer Asus Genel Merkezine istenen cihazımı bugün elime geçti. Maalesef Genel Merkezde incelenecek diye gönderdiğim cihazın içinden yine Teleservice servis formu çıkınca delirdim resmen. Zaten hatayı yapan teknik servise sen ne diye gönderirsin cihazı. Senin uzmanın yok mu Ey Asus? Servis hatasını denetleyecek hiç mi personelin kuruluşun büron yok? Touchpad hala gacur gucur ses yapıyor? Nasıl bir dalga geçme olayı bu. Sen benden Genel Merkezde incelenmek üzere cihazı istiyorsun Sonra gidip Teleservice 'e inceletiyorsun. Zaten cihazı mahveden servis evet biz bunun içine etmişiz diye rapor mu verecek. her şey normal deyip göndermişler. Allah sizi bildiği gibi yapsın. 3500 TL'lik notebook u ibreti alem olsun diye parçalayıp genel merkezinize göndereceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön