12 Ekim 2018
Yorum Yap
#11020658

Asus İzinsiz Ve Yedekleme Olmaksızın Format!

Benim adıma açılan bir ürün tamir hizmetiniz mevcut. Laptop bozuldu ve garanti kapsamında çözülmesi için Dudullu-Ümraniye sınırlarındaki Asus Teknik Servis'e verdim.


Problemin ne olduğunu bilmediğimi ancak bilgi almak için getirdiğimi dile getirdim. Özel olarak oradaki görevlilere laptop açılmadığı için yedekleme yapamadığımı ve harddisk i yedeklemek için (garantiden çıkmasın diye) çıkaramadığımı izah ettim. Format atılmasını istemediğimi söyledim. Veya format atılacaksa da içerisindekiler önemli olduğu için yedeklenmesini istediğimi söyledim.


Laptop probleminin ne olduğu anlaşıldığında arayıp ne olduğunu öğrenebileceğimi söylediler. Aradım ve garanti kapsamında tamir edilmiş. Elden gelip alabilirsiniz dendi. Gidip aldım ve ekranımı, ana kartımı değiştirmişler olarak gözüküyor sistemde. Ancak benim bilgim ve iznim dışında içerisine yeni işletim sistemi yüklenmiş, format atılmış, hiçbir şey yedeklenmemiş.


İş ile alakalı hiçbir belgeme ulaşamıyorum. Bu zararımı kim karşılayacak. İvedilik ile dönüşünüzü arz ve talep ediyorum.

Davut Davut 629 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler