11 Şubat 2014 #2287778

Asus Bilgisayarım İlk Haftasında Sorun Çıkardı

Media Markt, Asus N550JV-CN127H Bilgisayar açılırken Bios'dan sonra gelen siyah ekran bir kaç dk bekletiyor, kapatırken ise çok daha fena; bilgisayarı kapat dedikten sonra 10-15 sn içinde ekran kapanıyor fakat power ışığı ile alt taraftaki bildirim ışıkları hala açık kalıyor yani bilgisayar hala çalışıyor.


Bu şekilde yaklaşık bir yarım saat bekledikten sonra kilit ekranına geri dönüyor. Ben de power tuşuyla kapatıyorum batarya zarar görüyor. Ayrıca 3 chrome sekmesiyle cpu %70 görüyor çok ısınıyor. Sıfır ürün aldım şimdi servise göndereceğim eğer geri gönderirlerse 3 buçuğa 2. el ürün almış olacağım. Ben aynı ürünün yenisiyle değişimini istiyorum. Sorunsuz bir bilgisayar istiyorum sadece.

Ahmet 429 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet23 Kasım 2017

  En iyisi kendi işimi kendim halledeyim dedim. Bilgisayarı açtım ve touchpad işini düzelttim. Ardından DVD kısmını bir kaportacı edasıyla düzelttim. Sonra DVD çıkartıp SSD taktım. SSD üzerine Windows 10 kurdum. Kamera filan çalışmıyor haliyle. Ama iyi kötü idare ediyorum kendi uğraşlarımla. Sonuç olarak Asus ürün alırken birkaç kez daha düşünmenizi tavsiye ederim.

 • Ahmet23 Kasım 2017

  Neredeyse 3 sene oldu. Size nasıl bir süreç yaşadığımı anlatmak istiyorum. Ürünü aldıktan 1 ay sonra servise gönderdim. Ardından 1 aydan fazla bir süre geçtikten sonra değişim kararı geldi. Ürünü yenisiyle değiştirdim. Çünkü o zaman için alabileceğim en iyi fiyata en üstün özellikler bu bilgisayardaydı. Değişimden sonra aldığım yeni ürünü eve götürüp açtım. Ama bunda da aynı sorunlar vardı. İlk haftasında bu bilgisayarı da değişim isteğiyle gönderim. Yine 1 ay geçtikten sonra bilgisayarı bana geri gönderdiler. Üstelik touchpadin bir bölümü çıkmış ve DVD bölümü kapanmıyordu. Yanlış hatırlamıyorsam tekrar gönderdim. Bana yine aynı şekilde geri gönderdiler. 1 sene iyi kötü böyle kullanıp bir üst model alırım diye düşündüm artık başka çare olmadığı için. Daha sonra senesi dolmadan ekran iflas etti. Tekrar servise gönderdim. Ekranı değiştirildi. Sonra yine ekstra sorunlar çıkmaya başladı

 • Ahmet27 Şubat 2014

  Ay oldu ay hala cevap yok !!!

 • Ahmet16 Şubat 2014

  Kaç gün oldu hala bir cevap yok!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön