Asus Zenfone 6 Hala Serviste!

Hande K. |

13.12.2014'te alınan ilk güncellemesinde sorun çıkaran Asus telefonu Vatan Söğütözü 1 haftası dolmadan götürdüm iade edemediğim gibi beni teknik servis diye adlandırdıkları fakat tek bir Asus teknik elemanı barındırmayan yalnızca aracı kurum olan Teleservice'e yönlendirdiler. Ürünü İstanbul'a 22.12.2014'te yolladım ama 20 iş günü tamir süresine rağmen ürünüm halen gönderilmedi. 6502 sayılı kanunda belirtilen ayıplı ürün olduğu kanıtlanan bu ürünün değişim/iade talebim gözardı edilip yazılım güncellemesi yapılmıştır. Bu süre zarfında yetkili işini bilen tek bir müşteri temsilciyle konuşamadığım gibi telefonu kaybettikleri söyleyen bile oldu. Firma ürünlerinin hiçbir garantisi yok yasal hakkınızdan doğsa bile.

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hande K.
  26 Ocak
  16:09

  Bu süreçte yetkili tek bir kişi bile iletişim kurmadığı gibi firma tüketicinin bütün iyi niyetlerine karşı kayıtsızdır. Müşteri temsilcileri ve teknik elemanları sorun çözen değil sorun yaratan ve işini bilen kişiler değildir. Asla bu firmanın ürünlerini kullanmam ve yakınlarıma kullandırmam.

 • Hande K.
  26 Ocak
  16:04

  20 günlük servis süresinin son günü tarafıma onarılıp gönderildiği söylenen ürün, tekrar aynı ayıbı tekrarlaması üzerine bir sonraki gün ikinci kez servise bıraktım. Firmadan kesin değişim/iade talep etmeme rağmen Asus firması taleplerimi gözardı etmiştir. Son kez bütün iyi niyetimle firmaya mail yoluyla talebimi ilettim, olumsuz bir geri dönüşte konuyu elimdeki bütün kanıtlarla mailler ve ekran görüntüsünün resimleri ve konuşma kayıtlarıyla yasal sürece taşıyacağım.