26 Şubat 2013

Asus Yetkili Servisin Yetkinliğinin Sorgulanması!

Yaklaşık 5-6 ay önce Asus marka Zenbook tabir edilen bir Ultrabook satın aldım. Aldığım yer Vatan Bilgisayar ( o da ayrı bir dert) eski notebookumu 5 yıl kullandıktan sonra bir yakınıma verdim. . Zenbook almakla başlayan hatalar silsilesinde önce soket arızası çıktı. Adaptör ile Şarj teması sağlanamıyor ve kullanıcı kaynaklı soket arızası olarak Asus işin kolayına kaçtı.

Çarpma, düşme sıvı teması olmayan ve dikkatli kullanılan bu ürün ayıplı bir maldır. . Ayrıca bu vatan bilgisayarla arasında tam bir iletişimsizlik bulunmakta. Satış anıyla satış sonrası hizmet arasında bu kadar fark olması başıboş bir pazarlamacı imajı oluşturdu bende. . 24 günden beri zenbook u alamadım.

Ercan 265 Okunma

Cevaplar

  • Ercan28 Şubat 2013

    vatan bigiyardanaldığım asus marka zenbook (ultrabook) şikayet no:5ms0019999 fatura no b4590743 ürün no ux32vd-r3003v. az önce yadığım şikayetle ilgili bilgilerdir. 22gündenberi tamirde beklemekte. yönetmelikler garanti kapsamında ongünü geçen tamirlerde yeni ürün geçici tahsis edilir diyor. vatanınsatış sonrası hizmetlerinin umarsız tutumunu kaybatteiğim zaman ve finansal boyutunumahkemeye giderekhalledicem. kullanıcı hatasıyla ayıplı mal satşının ayrımı hakemheyetiyle takip ettireceğim. vatan bilgisayarrı birileri denetlemeli. tavsiyem asus zenbook almayın.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön