ASUS Yetkili Servis İstanbul’da Tek Ve Ulaşılamıyor!

Özlem Ü. |

Kurumsal bir firma olan Asus İstanbul'da Anadolu yakasında tek bir noktada teknik servis hizmeti veriyor. Oraya şahsen gitmek için, vaktim olmadığı için telefon ve mail ile ihtiyacım olan yedek parça mevcut mu, bunu sormaya çalışıyorum. Ama ne mümkün.

Maile dönen olmadı. Anlaşılır değil, ama diyelim gözden kaçtı. Telefonla ulaşmaya çalışıyorum. N santral otomatik yanıt sisteminde. Ne zaman arasam, bekleyen ilk beş kişi arasında yer almayı başaramadım. Hatta 10. Sırada olduğum için, defalarca telefon kapandı. Son bir denemem de 1. Sırada bekleyen olma şansını yakaladım, fakat inadıma rağmen 20 dakika da bana sıra gelmedi. Canlı bir ses aracılığıyla ulaşmak istedim. Ana santralden cevap veren de olmadı.

Dizüstü bilgisayarımın kasası kırık ve bu parça ellerinde var mı yok mu? Hatta tamiri mümkün mü cevabını bilmeden, hafta içi iş saatinde izin alıp Anadolu yakasına geçmekten başka şansım kalmadı. Müşteri memnuniyeti kalite standartları gereği telefon görüşme kaydıyla olmuyor maalesef.

Bu kadar önemli bir donanım alırken, yedek servis ve parça temininin en önemli nokta olduğunu tüketicilere tekrar hatırlatmak isterim. Ben bu hataya düştüm sizler düşmeyin.”

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  12:09

  Merhabalar

  Konu hakkında destek@asus.com adresi ile bağlantı kurmanızı yada 0216 524 30 00 nolu telefon numaramızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz,

  İyi günler dilerim

 • 24 Mart
  12:29

  Sayın Yetkili
  Servis Yetkilimiz, Sayın Asus Kullanıcısı ile irtibata geçmiş ve iletilen soruna ilişkin çözüm sunularak, müşterimizle bilgi verilmiştir.

  İyi Çalışmalar dilerim

  Yunus BIRICIK
  RCTR Service

  0216 521 4601
  Destek@asus.com