11 Eylül 2013

Asus Servise Gönderdiğim Ürünün Servis Arıza Kaydı Yok!

Vatan Bilgisayar internetten aldığım ürün ölü piksel ve görüntüdeki dikey çizgiler nedeniyle Topkapı Mağazasından değiştirildi. Yeni üründeki sağ ve sol tarafta oluşan renk bozulmaları nedeniyle 30.08.2013 tarihinde Topkapı Mağazasına Asus servise Üsküdar iletilmek üzere teslim ettim.

Vatan Bilgisayar 02.09'da servise teslim edildiğinin belirtmesine rağmen Asus servisi ürünün kendilerine ulaşmadığını kargo numarasını almam gerektiğini iletti. Servise gidişinin 10. iş gününde bunlarla uğraşacak ne vaktim ne isteğim var. Asus servis internet sayfasında ürün seri nosu üzerinden arıza kaydı hala görünmüyor. Mağduriyetimin acil olarak çözülmesini ve tamirat sürecinde muadili ürün teslimini talep ediyorum.

Murat 289 Okunma

Cevaplar

  • Murat14 Eylül 2013

    Değişimi sağlanan monitörün ekranı üzerinde çizik! olması nedeniyle ürünü teslim almadım. Asus markası altında hizmet gösteren bir servisin ürün teknik desteğini çizik panel entegre ederek çözmesi ve işlerim nedeniyle monitör ihtiyacım acil olmasına rağmen bana yine vakit kaybettirmesi yakışır kalmadı. Asus marka bir ürün her ne olursa olsun teknik servisi nedeniyle bir kez daha almayacağım.

  • Murat11 Eylül 2013

    ürün mx239h model monitördür.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön