Asus Servis Bilgisayarımın Arızası İçin İşlem Yapmıyor!

Serdar S. |

06/06/2013 tarihinde B4N0AS54957917E seri nolu Asus dizüstü laptobumu garanti belgesi ile teslim ettim. Yaklaşık 20 gün geçmesine rağmen laptobum hala işleme alınmamıştır ve defalarca aramama rağmen hala kayda değer bir gelişme sağlanamamıştır. Gereği yerine getirilmez ise tüketici haklarına başvuracağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar S.
  29 Temmuz
  09:39

  şikayetimden sonra ne aradılar ne sorular hala daha bekliyorum..

 • Serdar S.
  26 Temmuz
  14:42

  Garanti belgesi ile gönderdiğim halde, serviste çalışan elemanlar garanti belgemi görmeyip (görmezden gelip) tekrardan geri göndermişlerdir ki adres değişikliği yaptığımı beyan etmiştim üstelik te bana ne telefon ile ne de e-mail aracılığı ile ulaşılmıştır! Asus Merkez' e bu durumu bildirdiğimde laptobu tekrardan göndermem gerektiğini garanti sürecinin devam ettiğini söylemişlerdir. Asustaki yetkilileri arayıp kargolanmış olan ürünümü yarı yoldan geri döndürdüm.. . Ben bu kadar sorumsuz bir firma görmedim. Ne çalışanların merkezdekiler ile irtibatı var ne de müşterilere saygısı var..
  Bununla da bitmemekte leptop ayın 6 sında servisteydi ancak leptop garanti belgesi sorunu yüzünden 2 kere işleme alındığı sistemde göründüğü için ayın 17 sinde serviste olduğunu söylemektedirler, bu yüzden 20 iş günlük süreyi bu şekilde akıllarınca uzatmaktadırlar..son 1 haftadır da ASUS'u ne zaman arasam leptobum hakkında en ufak bir bilgi alamamaktayım.