17 Ekim 2016

Asus Mobile Zenfone 2 İle Sinir Katsayı İmtihanı!

29.03.2016 yani 7 ay önce Mart ayında Bodrum Teknosa mağazasından aldığım telefonumun 3.kez garantiye gitmesine rağmen telefonum basit onarımlar yapılarak "onarıldı" diye geri gönderildi. İnanın artık bırakın Asus'u telefon kullanmaktan soğudum.

Her defasında acaba ne olacak diye düşünerek kullanılacak bir malzeme kullanılmasa daha iyidir diye düşünüyorum. Bu kadar kısa sürede bu kadar çok komplike arıza çıkaran bir ürünün müşterinin özel dilekçesine rağmen özel ilgi gösterilmeden öylece basit onarım yapılarak gönderilmiş olması ve benim bu süre zarfında sağdan soldan telefon dilenerek "iletişim ihtiyacımı kendi çabalarımla" karşılamam da trajikomik bir olay.

"Yeni Ürün" almanın püf noktası "sıkıntısız ve uzun süre" kullanmaktır. Ben 7 ayda 3 kez gönderiyorsam ve aynı sıkıntılar devam ederken yenileri buna ekleniyorsa bu cihazda kronik problem var demektir. Müşteriye aaA-SUSss!. Olmaz!

Uğur 945 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 27 Ekim 2016

    Cihaz 4.kez onarıldı diye geri gönderilmiştir. Tüketici Mahmekesine başvuruyorum. Dile ve kaleme gelen her ortamda marka ve ürünle ilgili hislerimi duygularımı sonuna kadar yazacağımı size garanti ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön