27 Ekim 2015

Asus Mobile Telefon ve Servis Onarımı.

Asus telefon kullanıyorum telefonumu 08/10/2015 tarihinde sim kart görmüyor diye teknik servise kargo ile yolladım. Fakat telefon bana yazılımı güncellendi testleri yapıldı diye tekrar 1 hafta sonra yollandı. Telefonumu alınca telefonuma hiçbir işlem yapılmadığını yüklediğim resimlerin programların aynı olduğunu ve telefonumda aynı sorunun olduğunu görünce tekrar kargo ile yolladım ve bugün 24/10/2015 tarihinde servise bilgi için aradığımda telefonda su bulunduğunu ne hikmetse ve benden 100 TL gibi bir para istendi. Bu telefon ayın 8'inde ulaştığında neden böyle bir sorun yok da şimdi 24'ünde böyle bir sorun var. Hiçbir para ödemem.

Hüseyin 977 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 04 Kasım 2015

    o kadar destek sitesinden mesaj attım arayın bir sorun yok ilgisizler. Şikayetleri adam umursamıyor. Sakın ha sakın ilgilenir zannetmeyin şikayetimle ilgilenmediler baktım olmuyor yapılmadan zaten telefonumu iade ettiler.

  • Hüseyin 26 Ekim 2015

    Telefonla Asus müşteri hizmetlerini arıyorum yok şikayetinizi internetten asusun sayfasından yazın yok bizde ileteceğiz diyorlar şimdi baktım servis meal atmış yok ödeyin yoksa telefonunuz iade edilecektir. Hem yalancılar hem de güya güçlüler. O teknik serviste çalışıp bunu yollayanları kınıyor ve Asus yönetiminide duyarsız kalmakla suçluyorum. Meal falan yalan dönüş yok...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön