Asus Mobile Telefon ve Servis Onarımı.

Hüseyin K. |

Asus telefon kullanıyorum telefonumu 08/10/2015 tarihinde sim kart görmüyor diye teknik servise kargo ile yolladım. Fakat telefon bana yazılımı güncellendi testleri yapıldı diye tekrar 1 hafta sonra yollandı. Telefonumu alınca telefonuma hiçbir işlem yapılmadığını yüklediğim resimlerin programların aynı olduğunu ve telefonumda aynı sorunun olduğunu görünce tekrar kargo ile yolladım ve bugün 24/10/2015 tarihinde servise bilgi için aradığımda telefonda su bulunduğunu ne hikmetse ve benden 100 TL gibi bir para istendi. Bu telefon ayın 8'inde ulaştığında neden böyle bir sorun yok da şimdi 24'ünde böyle bir sorun var. Hiçbir para ödemem.

Etiketler :

Sinyal Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin K.
  04 Kasım
  21:24

  o kadar destek sitesinden mesaj attım arayın bir sorun yok ilgisizler. Şikayetleri adam umursamıyor. Sakın ha sakın ilgilenir zannetmeyin şikayetimle ilgilenmediler baktım olmuyor yapılmadan zaten telefonumu iade ettiler.

 • Hüseyin K.
  26 Ekim
  20:13

  Telefonla Asus müşteri hizmetlerini arıyorum yok şikayetinizi internetten asusun sayfasından yazın yok bizde ileteceğiz diyorlar şimdi baktım servis meal atmış yok ödeyin yoksa telefonunuz iade edilecektir. Hem yalancılar hem de güya güçlüler. O teknik serviste çalışıp bunu yollayanları kınıyor ve Asus yönetiminide duyarsız kalmakla suçluyorum. Meal falan yalan dönüş yok...