02 Kasım 2016 #6835266

Asus Mobile Teknik Servis Hizmet Kusurları!

Markaya bakıyorum, dünya devlerinden, ülkemizde yapılan işlere bakıyorum. Maddeler halinde yazacağım arkadaşlar amacım görün duyun almadan önce bir kez daha düşünün diye. Teknik servise telefonumu Teknosa ile gönderdim.
1-Kutu içerisindeki fatura kaybedilmiş bu yüzden garanti dışı işlem yapılmış. Fakat ne Teknosa'ya ne bana bir bilgilendirme var.
2-Daha önce servise gönderirken fatura bile vermemiştim Teknosa ile Asus kendi arasında hallediyordu, ne hikmetse bu son gönderdiğimde kutu içerisine fatura koyulmasına rağmen garanti dışıymış gibi işlem gördü. Dikkatinizi çekerim daha önce gönderdiğimde diyorum ürün bir çok defa garantiye gidiyor kullanmaya fırsat yok.
3-Ekranı sağlam olarak gönderdim ki bunu Teknosa görevlisi kontrol edip kutuya koyuyor ekran faturası da çıkartıldı bana.
4-Teknosa'nın attığı beş altı maile dönüş yapılmadı. Daha ne olsun adamlar işini çok güzel yapıyor. Asus candır.

İsa 920 Okunma

Cevaplar

  • İsa08 Kasım 2016

    Cevap vermeye yüzleri bile yok galiba. Koskoca markanın düştüğü duruma bak

  • İsa03 Kasım 2016

    19.09.2016 tarihinde telefonumu Teknosa'dan servise gönderdim. Kutu içerisindeki fatura kaybedildi. Fatura yok diyede garanti dışı bıraktınız. Üstelik fatura örneğini Teknosa'dan isteyebilirdiniz. Bana 700 TL gibi bir servis ücreti çıkardınız. Sırf garanti süresi bitti diye. Ama garanti süresi bitmemişti. Kutu içerisinde fatura olmadığı için üretim tarihinden itibaren garanti süresi almışsınız. Daha önce fatura bile koymadan gönderdiğimde yapılmıştı. Bana telefonu pert bir şekilde gönderdiniz. Sağlam olan ekranıda bozmuşsunuz tebrikler. Telefonu Teknosa dan teslim almadım geri gönderildi servise. İadesi istenildi. Gereğini yapmıyorsunuz. Üstelik Teknosa'nın attığı maillere cevap vermiyorsunuz. Şimdi bunca olanı geçiyorum kendi içinizde bile ne yaptığınız belli değil. Önce 700 TL masraf çıkartıyorsunuz. Sonraki gönderimimde de telefonda sıkıntı yok diyip garanti dahilinde yazılım yüklüyor kontrollerini yapıyorsunuz. Bu nasıl bir iştir. Bana bunu açıklmasını yapın. Bozuk olan telefon baktı sizden hayır yok yolda kendi kendini mi onardı. Gereğini yapılmasını ürünün iadesini istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön