21 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10686390

Asus Cep Telefonu Zenfone 2 Sorunları!

Ben 2 yıldır Asus Zenfone 2 telefon kullanıcısıyım. Fakat dolu dolu 2 yıl kullanamadım ve sürekli cihaz servise gitti. Defalarca değişim ve swap kararı alınmasına rağmen sürekli sorun yaşayan memnuniyeti sağlanamayan kişi oldum.


Batarya ve ekran sorunu peş peşe sorun yaşattı. En son 1 ay önce cihazı gönderdim. 0 cihaz gönderdiler halbuki ben çağrı merkezine Asus tarafından da kabul edilen sorunu yaşıyorum bana aynı muadilini göndermeyin ya üst modelini gönderin ya da ücret iadesini yapın şeklinde teklifte bulunmuştum.


Neymiş merkez karar vermiş cihazın muadilini göndereceklermiş. Gönderdiler de ne oldu. Tam 1 hafta sonra yanlış duymadınız 1 hafta sonra ekranda arama geldiğinde donma telefonun kendi kendine kapanır gibi siyah ekran vermesi, ekran kapanıp açılır gibi oluyor ama arka planda çalışıyor gibi olması. Telefonu üst tuşundan kapatıp açmak zorunda kalıyordum sürekli telefonla konuşurken bir bakmışım telefon kapanıyor görüşmem yarıda kesilmiş oluyor.


Sonra yine telefonu kapa aç yapmak zorunda kalıyordum. Şimdi cihazı servise gönderdim. Dün ellerine ulaştı ama henüz onarım kaydı oluşmadı. Lütfen bu cihazı artık kullanmak istemiyorum sürekli sorun yaşamaktan cihazı servise göndermekten aradaki boşluklardan sıkıldım bunaldım bana bu cihazın ücretini iade etsinler. Gına geldi artık.


Aynı muadilini göndermelerini onarım yapmalarını falan istemiyorum. Çünkü bunlar defa kez yapıldı zaten. Ben ücret iadesini istiyorum...


Cihazın seri numarası:F4AZFG11**

Hasret Hasret 1.271 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler