09 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10762354

Asus Cep Telefonu E-Store'den Alınan Cihaz Arızalı Çıktı!

10.07.2018 tarihinde Asus E-store üzerinden ön sipariş olarak Zenfone 5z satın aldım, ürün elime ulaştığında sim problemi vardı sim kartı takıyorum pin istiyor fakat servis yok diyordu diğer sim kartlarını da denedim sonuç değişmedi bende telefonu değiştirmek istediğimi Asus destek ekibine ilettim telefonu servise götürmemi söylediler.


Telefonu servise götürdüğümde garanti belgesinde kaşe olmadığı ve fatura üzerinde telefonun IMEI'si olmadığı için doa kapsamında değerlendirilmesinin mümkün olmadığını söylediler bende garanti belgesini kaşelettirmek için E-store destek ekibine mail attım onlarda bana "Teknik destek ekibimiz konuyla ilgili bilgilendirildi.


Orijinal E-store faturanızın fotokopisini gönderdiğiniz takdirde, sadece E-store satışlarına özel olarak garanti belgesi şartı aranmayacak. " dediler fakat servisteki arkadaşlar benden orijinal faturamı istediler götürdüm ardından bana değişim belgesi verdiler fakat orijinal faturamı vermediler internetten aldığım için internet üzerinden çıktısını alabilirsiniz dediler, bende bunun üzerine E-store destek ekibine mail attım fakat geri dönen olmadı, telefonu alalı 1 ay olacak ama ben hala telefonu değiştiremedim, e-store' da muhatap bulamıyorum, telefon numaraları yok maillere de canları ne zaman isterse o zaman cevap veriyorlar.

Bekir Bekir 1.358 Okunma

Cevaplar

  • Bekir25 Eylül 2018

    Ben Asus e-store üzerinden 10/07/2018 tarihinde ön sipariş olarak Zenfone 5z almıştım fakat elime arızalı ürün ulaştı bende değişim talebinde bulundum arıza tespiti için servise gönderdim telefonu bana değişim belgesi verdiler. Bende belgeyi Asus e-store ekibine ilettim değişim istediğimi söyledim fakat 2,5 ay oldu hala değişim olmadı bunun üzerine 3 hafta önce para iadesi istediğimi söylediğim mail attım defalarca ama mailime cevap dahi vermediler. Muhatap olabileceğim kimse yok telefon numaraları bile sürekli meşgul de böyle olacağını bilseydim telefon dahi almazdım "Asus pişmanlıktır".

Ziyaretçi Yorumları