ASUS Bilgisayarım Altı Defa Servise Gitti

Nuri İ. |

Benim Asus m51va serisine ait dizüstü bilgisayarım bulunmaktadır. Yaklaşık 1 yıl süredir kullanmaktayım. Bu bir süreç içerisinde sürekli arıza yarattığından dolayı 6 defa servise göndermek zorunda kaldım. Ben mimari dekorasyon okumaktayım yani bütün proje çizimlerim ve programlarım format atılarak silindi, yedeklememe rağmen her defasında format atılmaktadır.

Değişim talep etmeme rağmen hiç bir şekilde bu konu hakkında bana bilgi verilmemektedir. Sadece üç defa aynı hatadan geldiği takdirde değişim olduğunu ifade ettiler. Fakat ben 6 defa arızalarla karşı karşıya kaldım, hatta şuanda arıza yaptı ve kullanamamaktayım bilgisayarı. Bu yüzden çok memnuniyetsizim, değişim talebi istiyorum.

Ayrıca şunu belirtmek isterim; bilgisayarıma serviste ne orijinal Windows Vista yüklenmemiştir ve ne de bana kurtarma CD si ve Windows Vista CD si verilmedi. Diğer firmaların hepsi orijinal yüklerken ve CDleriyle birlikte verirken bana öyle bir şey verilmedi. Değişim talebi istiyorum. Sorunumu ciddiye aldığınız ve ilgilendiğiniz için şimdiden teşekkür ederim. Olumlu yanıtlarınızı beklemekteyim.~

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  12:09

  Merhabalar

  Konu hakkında destek@asus.com adresi ile bağlantı kurmanızı yada 0216 524 30 00 nolu telefon numaramızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz,

  İyi günler dilerim

 • 24 Mart
  12:29

  Sayın Yetkili
  Servis Yetkilimiz, Sayın Asus Kullanıcısı ile irtibata geçmiş ve iletilen soruna ilişkin çözüm sunularak, müşterimizle bilgi verilmiştir.

  İyi Çalışmalar dilerim

  Yunus BIRICIK
  RCTR Service

  0216 521 4601
  Destek@asus.com