ASUS Benim Bile Tespit Ettiğim Arızayı Servis Tespit Edemiyor!

Erdinç B. |

Yaklaşık 10 yıldır bilgisayar ile uğraşmaktayım. Yılbaşı dolayısı ile Hepsiburada.com’dan N61 VN280BD Asus laptop satın aldım. Ürünü kullanmaya başladığım andan itibaren mavi ekran(Blue Screen) hatası vermeye başladı. Tabi şikayetimi Hepsiburada.com’a ilettim. Laptop gibi ürünleri açtığınız andan itibaren iade edemiyormuşsunuz. Sadece eğer teknik servis lüzumlu görür ise değişebileceklerini söyleyip 24 gün serviste bekletip, sonra da sizin bilgisayarınızda hiçbir şey yok, 5 gün çalıştırdık diyerek geri gönderdiler.
Acaba kim yeni aldığı bir cihazı sorunu yoksa 1 aydan fazla bir süre aldığı yerde ve serviste sürünmesi için gönderir? Ayrıca servisin telefonlarına bakan yok deneyebilirsiniz. 24 günde sadece saatlerce arama sonunda 2 defa ulaştım ve görevli asabi bir şekilde ürün zamanı gelince tarafınıza gönderilecek diyerek nazikçe soruma gerekli cevabı verdi.
Üründe ram arızası var. Üstelik hata ekranı resimlerini ve hata tespit raporlarını da cihaz ile beraber gönderdim. Hatayı ben bile tespit edebiliyorsam, Asus Türkiye, Asus teknik servisine bence boşuna yetki ve para verip marka imajını zedelemekte. Bu konudaki şikayetlerimi Asus Türkiye ve Asus Global'e de göndereceğim. Umarım Asus gibi ciddi bir firma marka imajını zedelememek için gereğini yapar.”

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  12:09

  Merhabalar

  Konu hakkında destek@asus.com adresi ile bağlantı kurmanızı yada 0216 524 30 00 nolu telefon numaramızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz,

  İyi günler dilerim

 • 24 Mart
  12:29

  Sayın Yetkili
  Servis Yetkilimiz, Sayın Asus Kullanıcısı ile irtibata geçmiş ve iletilen soruna ilişkin çözüm sunularak, müşterimizle bilgi verilmiştir.

  İyi Çalışmalar dilerim

  Yunus BIRICIK
  RCTR Service

  0216 521 4601
  Destek@asus.com