09 Ağustos 2017

Asus Ankara Teknik Servisinin Sorumsuz Tutumu!

Asus x550vx model bilgisayarımı 04.08.2017 tarihinde Ankara'da bulunan Asus Teknik Servisi'ne teslim ettim. Kulaklık girişinin çalışmaması ve bilgisayarın donması sorununu ilettim. Bilgisayarın donması HDD, SSD olmadığı içindir. SSD harddisk alırsan 70 liraya takarız deyip bu sorunla ilgilenmediler. Kulaklık girişi için de 08.08.2017 tarihinde arayıp ana karta sıvı temas etmiştir. Bu yüzden kulaklık girişi bozulmuştur. Ayrıca siz bilgisayarı kendiniz sökmüşsünüz.

Bu yüzden garanti kapsamı dışındadır deyip 2580 lira masraf çıkarttılar. Ben dedikleri hiçbir şeyi yapmadım. O gün çalıştığım için masrafı kabul etmeyip kardeşime bilgisayarı aldırttım. Akşam eve gelince bilgisayarı açtım. Bilgisayar 20 dakikada açıldı ve hoparlöre ses gelmiyor. Ses sürücülerini güncelledim. Güncelleme veya bir sorun bulamadı. Yani hem bilgisayarın sorunlarını bana yüklediler hem de iyice bozdular.

Yılmaz 1.338 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz17 Ağustos 2017

    Bana kanıt olarak bilgisayarımın açıldığına dair rapor, resim ve teknik dokümanlar istedim. Mail adresimi verdim. Telefondaki görevli bu isteğimi genel merkez bilgi aktarımı bölümüne P1708000986 koduyla bildirdi. Ama bana 1 haftadır bir kanıt gelmedi. Tekrar arayıp bir yetkiliyle konuşmak istedim. Ama hiçbir yetkiliye beni bağlamadılar. Lafla oyalayıp durdular. Sorumsuz ya da sorumsuz insanlar çalıştıran bir firmasınız. Hakkım olan o teknik dokümanları istiyorum. Bu şekildeki tutumlarınızla ancak markanızı yaralarsınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön