Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Astroloji.evii (Instagram)

Şikayet Yaz
Şikayetler
8 Şikayet (Son 1 yıl)
Astroloji.evii (Instagram)
Şikayet Yaz

Astroloji.evii (Instagram) Yanılttı

profile
Duygu
20 Aralık 2023
47

20 Aralık'ta bir ritüel yaptırdım ve 250 TL ödeme gerçekleştirdim. Ancak herhangi bir geri dönüş alamadım ve sonuçta iletişimim kesildi. İnsanların duygularının kötüye kullanıldığını düşünüyorum. Ben mağdur oldum, siz de bu tür bir durumla karşılaşmayın. Ödediğim ücretin iadesini talep ediyorum. Aks...

Astroloji.evii (Instagram) Duygularla Oynanıyor: Hizmet Sorunu

profile
Fatma
18 Aralık 2023
54

9 Aralık'ta Rituel yaptırdım ve 400 TL ödeme yaptım. 10 gün içerisinde sonuç alacağım söylendi ancak sonuç olarak engellendim. İnsanların duygularının suistimal edildiğini düşünüyorum. Ben mağdur oldum, siz de aynı duruma düşmeyin lütfen. Ödediğim paranın iadesini istiyorum. Aksi takdirde hukuki sür...

Astroloji.evii (Instagram) Hizmet Alamadan Kaybolan 400 TL!

profile
Cennet
17 Aralık 2023
84

17 Aralık Pazar günü bir ritüel için anlaştık ve parayı ödedim. Daha sonra hesaplarına ulaşamadım çünkü hesapları tamamen kapatılmıştı. Benden 400 TL aldılar ve akşam saat 11'de iletişim kuracaklarını söylediler. Ancak adamların sayfası ortadan kayboldu. İnsanların zor durumlarını fırsat bilip yarar...

5
Çözüldü
profile
Almira
05 Aralık 2023
17
Almira Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Astroloji. Evii (Instagram) Ritüel, Fal, Şifa

profile
Şükran
21 Ağustos 2023
1.259

Astroloji evi ritüel yaptırmak için 400 TL para verdim. 1 haftadır kimse cevap vermiyor. İnsanların zayıf yanlarından yararlanıyorlar, olumsuz bir şey olursa 70 TL dışında ücret iadesi dediler ama kimse cevap vermiyor.

2
profile
Berfin
27 Nisan 2023
-
Berfin Şikayetini Yayından Kaldırdı

Astroloji.evii (Instagram) Mağdur Etti

profile
Tuncay
19 Nisan 2023
85

Astroloji.evii (Instagram) sayfası insanlarla alay ediyor. Benden bir miktar ücret istediler yatırdım ve beni engelledi. Ben de yanıltıldığımı anlayınca emniyete gidip şikayette bulundum.

Astroloji.evii (Instagram) Para İadesi Vermiyorlar

profile
Buket
08 Mart 2023
5.203

Ritüel yaptırdım bende ama asla tutmadı garanti vermelerine rağmen olmadı. Para iadesi veriyoruz demelerine rağmen Para iademi de vermediler. Mesajlarıma da dönmüyorlar lütfen baktırmayın. Asla peşini bırakmayacağım. Gerekirse herkesten engelleyeceğim. Paranıza yazık etmeyin.

1

Astroloji.evii (Instagram) Ritüel İşlemi Sonrası Para İadesi Yapılmaması

profile
Rumeysa
06 Ocak 2023
1.557

Ben bir ritüel işlemi yaptırdım. Yaptırırken işlem işe yaramazsa para iadesi yapacağı söylenmişti. Fakat yazdığım halde geri dönüş alamıyorum. Para iademin yapılmasını istiyorum. Çünkü ne işlemden ne de gösterilen hizmetten memnun kalmadım. Kendisine ulaşamıyorum.

Toplam 9 Şikayet

Marka Profili

Astroloji.evii (Instagram) bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Astroloji.evii (Instagram) henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.