02 Eylül 2013

Assos Eden Group Hotels'in İmkanlarından Faydalanamadık!

ETS-Tur Kadıköy acentadan “Assos Eden Gardens” hotelin her şey dahil yaz konsepti 5 gece kal 4
gece parası öde kampanyasından aldım. Tesiste bazı paralı vede parasız olanakların tesiste olduğunu ,ama işletilmediğini gördük .

Özellikle çocuklu ailelerin çocuk kulübünün , hamamın, genç vede orta kesiminde plaj voleybolu, kapalı . Bar vede diskonun açılması şeklindeki taleplerimizi ilettiğimizde, tamirde, tadilat var vs. vs. yarın kesin açılacak yada grup oluşunca açılır deyip, bizleri başlarından savdılar. 50-60 kişi sesimizi yükseltip discoyu açtırdık , ertesi gün müdür olacak zat bizleri tespit edip bizlere yemek, su, içki verdirmedi ve otelden hemen ayrılmamızı söyledi.

Hasan 701 Okunma

Cevaplar

  • Hasan28 Kasım 2013

    TÜRSAB IN CEVABI; ilgili şikayetiniz Birliğimizin TOAR Komitesine sevk edilmiş olup, komite incelemesi neticesinde alınacak kararın tarafınıza ve ilgili seyahat acentasına yazılı olarak bildirileceği hususunda bilgilerinizi rica ederiz. 1618 Sayılı Seyahat Acentaları Birliği ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu, Seyahat Acentaları Yönetmeliği, Birlik Yönetmeliği kapsamında inceleme ve değerlendirmeye alınmakta olup, acentalar hakkında yapılan şikayetler nedeni ile acenta cevaplarının alınması ve bu cevaba ilişkin şikayetçilerin beyanlarından sonra TOAR (Tüketici Otel Acenta ve Rehber İlişkileri) Komitesinde değerlendirilerek sonuçlandırılmaktadır.

  • Hasan05 Eylül 2013

    Nasıl memnun olabiliriz, söylermisiniz 1 gece daha kalma hakkımız varken otelden atıldık. Ayrıca ETS turda yardımcı olmadı kendi çabamızla Edremit-Ayvalık arasında bir pansiyon bulup kaldık. Bu durumu ETS ilettiğimizde istediğimiz yere şikayetimiz yapabileceğimiz şeklinde bir tepki verdiler. Siz olsanız aynı firmaları tercih edermisiniz jQuery162020673480204161781_1378381799051

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön