08 Mayıs 2013 #1781745

Assist Life Para İademi Yapmıyor!

28 Şubat 2013 tarihinde Assist Life'den Annem ve Kız kardeşim için 499.-TL'ye Gold Üyelik aldım, KK tek çekim olarak ödedim.Sözleşmeyi hediye olarak annemin adına yaptırdığımdan, adıma iş yerime teslimini istedim.Evraklar bir türlü elime ulaşmadı. meğer annemin adına olan evrakları benim iş yerime yollamışlar, tabi teslim alamadım.


Daha sonra ilgili firmayı aradım, iptal ve iade talebinde bulundum.Çünkü teslimatı bana istediğim gibi ve zamanında yapamadılar, hizmeti almaktan vazgeçtim. Hizmet sözleşmesini de imzalamamıştım, cayma hakkımı kullandım. Maalesef şirket iade yapılacak dediği halde yapmıyor, 2 ayı geçti muhatap bile bulamıyorum. Olmadı hukuki yollara başvuracağım. Firma çok laubali .

Banu 997 Okunma

Cevaplar

  • Assist Life Temsilcisi24 Nisan 2014

    Müşterimizin problemi tarafımızca çözümlenmiştir.

  • Banu15 Mayıs 2013

    Arkadaşlar, Assistlife yetkililerince yollanan bir mail aldım. Karşılıklı yazışma sonrası tam 81 gün sonra paramı iade ettiler. Hiçbir şekilde tavsiye etmediğim bir süreç yaşadım, buradan hizmet alacaksanız bir kez daha düşünün derim. Eğer bir “assistance” hizmeti alacaksanız arkasında mutlaka bir Sigorta Şirketi olmalı..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön