Assist Life Yanlış Bilgiyle Sigorta Yapıyor!

Derya D. |

Assist Life babamı arayarak, daha önce yaptırmış olduğunu iddia ettikleri goldpaket için-ki maalesef o an yanında değildim eğer olsaydım asla müsaade ettirmezdim- güncelleme adı altında cvc-güvenlik kodunu bile istemeden, ev adresimize assistkartı ve hizmet sözleşmesini göndereceklerini belirtip, kredi kartı kullanıp kullanmadığını, eğer kullanıyorsa hangisi olduğunu bir güzel öğrenip bilgileri alarak babamın kredi kartından 499 TL çektiler. Ekstresinde göreceği bilgisini verdiler. Ben telefon ile görüştüm, 2010 kasımında bu işlemin olduğunu,1 yıllık ücretsiz sürenin dolduğunu, işin 1+1 opsiyonlu olarak 2.yıl ücrete tabi olduğu belirttiler. İptal mümkün değilmiş. İade istiyoruz eğer olmazsa mahkemeye vereceğiz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sözleşme - Poliçe İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  17:50

  Sayın Yetkili,

  Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.


  Saygılarımızla,

  Assistlife Asistanlık


  Değerli Müşterimiz,

  Şikayet öneri ve taleplerinizi 0850 333 54 33 no’lu telefondan ya da info@assistlifetr.com internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

 • Derya D.
  20 Aralık
  22:17

  kene gibi bir şirkettir.şirket olup olmadığını bile bilmiyorum.paramı geri almsk için herşeyi yapacağım.