14 Ocak 2014

Assist Life Şeffaflık İlkesine Aykırı Davranış Sergiliyor.

Bugün Assist Life'dan aldığım telefonda ki kişi bana çalıştıkları 500 markanın yönlendirmesiyle onlardan aldığım danışmanlık hizmetinin son yılına girdiğimi iddia etti. Belirtmek isterim ki böyle bir danışmanlık firmasından bugüne kadar hiçbir hizmet almadım. Kendileri son yıl gerekçesiyle broşür yollayacaklarını iddia ettiler. Ben ise kendilerinden hangi markanın onlara bu yetkiyi verdiğini öğrenmek istedim. İlk sorumda günlük hayatta ki avm' lerden, akaryakıt firmaları, veya her hangi bir alışverişimin bulunduğu firma olabileceğini söyledi. Israrla firmanın ismini öğrenmek istesem de, telefonda ki yetkili bu konuda hiçbir bilgi vermedi, aynı cümleleri tekrarladı. Bu firmalar hangileri?

Süleyman 404 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman 29 Nisan 2014

    Bugün firmadan aldığım telefonda kendilerinin müşterisi olmadığımı söylemişlerdir. Hayali olarak müşterileri olmaktan çıkmış olmak sevindiricidir. Daha önce şikayetimde belirttiğim durumun artık sona erdiğini söylediler. Yöneticiler olarak sürece el koyduklarını, ve burada şikayeti olan kişileri bizzat aradıklarını ilettiler. Bunun şirket için olumlu geri dönüşü olacaktır. Ülkede şeffaflık hiçbir yerde olmasa da umarım bazıları bu yolu seçerler. Her koşulda böyle bir hizmet almak istemesem de gelecek ne gösterir bilemem, ama Assist life ın bu çabası devam ederse kendileri için artı olarak geri dönecektir.

  • Assist Life Temsilcisi29 Nisan 2014

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Assistlife Asistanlık Değerli Müşterimiz, Şikayet öneri ve taleplerinizi 0850 333 54 33 no’lu telefondan ya da [email protected] internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön