Assist Life Annemin Kredi Kartından İstemediği Halde Para Çekti!

Nihal Ç. |

Assist Life Eylül ayında annemi arıyor; annemin istememesine rağmen N****** Y. paranın çekildiğini söylüyor ve anlaşmalı hastanelerin listesini göndereceğini istediği bir hastaneden
Chek-up yaptırabileceği söylüyor. Tabi bu liste hala meydanda yok bu başka bir konu.

Anneme böyle birşey olamaz dediğimde telefon numaralarını verdi 0-850-3335433 bu numarayı 25/10'da 3 kez, 28/10'da ve 30/10/2013 tarihinde birer kez aradığımda karşıma N****** Y. kesinlikle çıkmıyor ve bağlamıyorlar, oradan K**** Hanım çıkıyor ve bu tür görüşmeler kayıt altına alınıyor diyor bende bu kaydı dinlemek istediğimi söyledim, dinleteceklerini yetkililerin beni arayacağını söyledi fakat hala aramadılar!

Etiketler :

Habersiz - Fazla Tahsilat Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  15:35

  Sayın Yetkili,

  Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.


  Saygılarımızla,

  Assistlife Asistanlık


  Değerli Müşterimiz,

  Şikayet öneri ve taleplerinizi 0850 333 54 33 no’lu telefondan ya da info@assistlifetr.com internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

 • Nihal Ç.
  20 Mayıs
  14:28

  Mayısın ikinci haftası lütfedip beni aradılar ve 13 Mayıs Tarihinde çekilen paranın kartımıza tekrar iade edileceğini söylediler ve birgün öncesinde beni arayıp tekrar bilgi vereceklerini söylediler ve tahmin edin ne olduuuu??????.. doğru cevap yine aramadılar ve parayı kartımıza hala iade etmediler. ama şikayete devam bıkmak yok!!!!!!!!!!!!

 • 25 Nisan
  16:08

  Değerli Müşterimiz,

  Kayıtlı numaralarınızdan sizlere ulaşamadık.

  Şikayet öneri ve taleplerinizi 0850 333 54 33 no’lu telefondan ya da info@assistlifetr.com internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

 • Nihal Ç.
  13 Ocak
  09:12

  bu firma ile ilgili hala bir gelişme yok.... biz giden paramızın arkasından bakmaklamı yetineceğiz. lütfen biraz daha baskı....

 • Nihal Ç.
  04 Kasım
  08:50

  Firma lütfedip dönüş yapmadı ki neyini değerlendireyim.