24 Ocak 2014

Assist Life Amacı Kredi Kart Bilgilerine Ulaşmak Ücretsiz Assistan Hikaye!

22 ocak 2014 saat: 12:04 günü 0850 333 54 33 numaralı telefondan beni aradılar. Assist Life asistan hizmetlerinden aradığını ve kredi kartı harcamalarıma göre assistan hizmeti kazanmışım ve bu hizmetin 1. yılının dolduğunu ve 2. yıl evrakları adresime göndereceğini (adres bilgilerim ellerinde var) ve söylediler.

Anlatmalarına göre Assistan hizmeti kazanmışım sandım. Kredi kartı ön yüzündeki numarayı ve tarihi istediler, jeton düştü! Assistan hizmeti talebim olmadığını söylememe rağmen talebim olduğunu ısrarla söylediler.

Asistan hizmeti kazanmış gibi lanse edip kredi kartı bilgilerini alıp bize asistan hizmetini hediyeymiş gibi satmaya çalışıyorlar!

Okan 517 Okunma

Cevaplar

  • Okan29 Nisan 2014

    29 nisanda assistlife tarafından arandım. 3 ay gibi kısa bir sürede(!) bu tarz şikayetlerin kendilerine ulaştığını ve ilgili personellerin işlerine son verildiğini bildirdiler...

  • Assist Life Temsilcisi29 Nisan 2014

    Sayın Yetkili, Siteniz aracılığıyla Şirketimiz’e iletilen talep tarafımızdan incelenmiş, talep sahibi ile iletişime geçilerek tüm bilgilendirmeler yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Assistlife Asistanlık Değerli Müşterimiz, Şikayet öneri ve taleplerinizi 0850 333 54 33 no’lu telefondan ya da [email protected] internet sitemiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön