Asports'da Karşımda Muhatap Bulamıyorum Ürünlerim Gelmedi!

Merve H. |

Asports.com.tr adresinden 16.08.2013 tarihinde 48104-2283-1392407 sipariş koduyla alışveriş yaptım. Ürünler 20.08.2013 tarihinde bana ulaştı. Beden problemi oldu. Kendilerine mail attım, hafta sonu tatile çıkacağımı, değişim işleminin kaç gün süreceğini öğrenmek istediğimi söyledim.

Normalde 2 iş günü olduğunu ancak kargoya teslim ettiğimde haber verirsem, durumun aciliyetinden dolayı 1 gün içinde çıkış sağlanacağını söylediler. Aynı gün UPS Kargo Ümraniye şubesinden TP8233864 gönderi kodu ile ürünleri gönderdim. Ancak hala geri dönüş yapılmadı.

Normalde ürünlerin bugün bana ulaşması gerekiyordu. Maillerime cevap alamıyorum, telefona cevap veren yok. Pazartesi günü ürünlerin bana ulaşması gerek.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  13:08

  Değerli Müşterimiz,

  Bu sabah saat 09:25'de sizinle bilgi paylaşılmıştır. Ürünleriniz elimize ulaştıktan 3 iş günü içerisinde kargoya verilirken talebiniz üzerine sizin ürünleriniz bir sonraki gün kargoya verilip size gönderilmiştir. ve size ulaşmıştır. Kalite aşamamız dan geçemeyen tek ürününüz size gönderilemeyeceği için kredi kartınıza geri iade edilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Sayın Üyelerimiz,
  Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan musteri.hizmetleri@asports.com.tr adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

  Saygılarımızla
  Asports Müşteri Hizmetleri