20 Ocak 2014

Asports Ürünün Hatasını Kabul Etmiyor.

Olivium mağazanızdan aldığım Convers çanta 2 ay sonra sap tarafından yırtıldı. Mağazaya götürdüm 1 ay sonra ürünün hatasını kabul etmediğinizi söylediler. Belki 5 liraya tamir ettirebileceğim bir açılmayı kabullenmemeniz adınıza eksi bir puan. Amacım para iadesi değil orijinal şekilde tamiri idi. Asports'tan şikayetçiyim.

Gülay 319 Okunma

Cevaplar

  • Gülay27 Ocak 2014

    Amacım tamiri bedavaya getirmek değil,malzemeden kaynaklı yırtılmanın tarafınızca çözüm getirilmesiydi.İlginize teşekkür ederim.

  • Asports Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Asports Müşteri Hizmetleri olarak yaşadığınız olumsuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünler, uzmanlarımız tarafından incelenmektedir. Şirket prosedürleri gereği ürünleri tamir etme seçeneğimiz maalesef bulunmamaktadır. Tekrardan yaşanılan olumsuzluktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtiriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bilginize Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön