14 Mayıs 2013

Asports Ücret İadesi!

Converse'nin Türkiye ana dağıtıcısı olan ASPORTS firmasının internet sitesinde 18 Nisan 2013 tarihinde satın aldığım iki üründen biri tarafıma teslim edilmemiştir. Üstelik Ürün sitede halen satıştadır. Aradan geçen süre zarfında tarafıma hiçbir bilgi verilmeden ve onayım alınmadan ürün tutarı olan meblalın kartıma iade edildiği söylenmiştir.

Fakat bu süre zarfında Kredi kartımı iptal ettirdiğimden paranın akıbeti belli değildir. Mağduriyetimi firma ve banka ile görüşmeme rağmen çözüm sağlayamadım. . Her ikisi de topu birbirine atmaya devam ediyorlar. Sonuç olarak ASPORTS firmasından şikayetçiyim. Markanın adına yazık. .

Ahmet 67 Okunma

Cevaplar

  • Asports Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürününüz kalite aşamamız dan geçemediği için size iadesi sağlanmıştır. Ne yazık ki sistem üzerinde farklı bir ürün ile değişiklik yapmanız mümkün değildir. Siparişin iade ve iptal olması bizim açımızdan da sağlıklı olan bir süreç olmamaktadır. Konuyla ilgili bankanızla görüşülmüş ve tutarın kartınıza aktarıldığı bilgisi alınmıştır. Bankanız size yatırılan tutarı adınıza olan herhangi bir hesaba aktarılacağı bilgisi paylaşmıştır. Yaşanılan olumsuz süreç için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön