22 Nisan 2013

Asports Siparişleri Göndermiyor!

Sipariş Kodu; 41971-957-1374495 - 05.04.2013 tarihinde online olarak Asports sitesi üzerinden aldığım ürünler hala teslim edilmedi. Teslim etmeyi geçtim sitede hala kargo bekleniyor ibaresi mevcut. Müşteri hizmetleri ise ayrı bir komedi. Derdinizi anlattığınızda ise verdiği tek cevap bir önceki haftayla aynı. "Stok problemi var. Ürününüz 1 haftaya kadar elinizde olacak.".

Ödemesini yaklaşık 1 ay önce yapmama ve kargo masrafını dahi aynı gün ödememe rağmen ürünüm gelmiyor. Telefonda konuştuğunuz temsilcinin ise soyadını dahi bilemiyorsunuz. Madem stok problemi vardı bu ürünün reklamı neden yapıldı ve satışa sunuldu? Asports'un müşteri hizmetleri politikası nedir? Ürünüm ne zaman gelecek?

Emine 52 Okunma

Cevaplar

  • Asports Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Siparişiniz de yaşanan kargo gecikmesinden dolayı ürünleriniz size ulaştırılamamıştır. Siparişiniz tekrardan gönderilmiştir. Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön