02 Mayıs 2013

Asports Maillere Cevap Yok!

Yaklaşık bir ay önce Trendyol.com'dan aldığım converse marka bir ürün 3 saatlik bir yürüyüşten sonra ayak baş parmağımı sakatladığı gerekçesi ile iade etmek istedim ve trendyol'a gönderdim onlarda analiz için tedarikçi firmaya gönderdiklerini söylediler.

Yaklaşık 20 gün sonra ufak bir kağıda kullanıcı hatası olduğu yazılıp ürün bana gönderildi! Bütün çabalarıma rağmen trendyol tedarikçi firma hakkında bilgi vermedi ama asports firmasıyla görüştüğümde trendyol'a ürün tedarik ettiklerini kabul ettiler. Durumu anlattıktan sonra ürünün kendilerine gönderildiği kargo tesellüm numarasını istediler bende trendyoldan alıp kendilerine verdim ve o gün bu gündür asports maillerime cevap vermiyor !

Mehmet 62 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 07 Mayıs 2013

    Konuyu müşteri ilişkileri uzmanlarına iletmişler sözde ama hiç bir geri dönüş yapılmadı. Çözüm olacağından değil, insanlar bu dolandırıcıları iyi tanısın diye buraya şikayetimi yazdım ! Yaptıkları olay ortada sözde Converse markası adı altında kendi ürettikleri 2 sınıf çin malı Sahte ürünleri internet üzerinden pazarlıyorlar tabi ürün satılana kadar satış bittikten sonra ne halin varsa gör işin gücün yoksa 100 liralık ayakkabı için uğraş dur e tabi uğraşmayacağını kendileride biliyor dolayısıyla sorun yok ortada !

  • Mehmet 06 Mayıs 2013

    Farklı internet sitesi dediğiniz site Türkiye'de tedariğini sadece sizin yaptığınız bir markayı satıyor ve satış sonrası hiç bir destek sağlamıyor bir sorun çıkınca da tedarikçi firma deyip duruyor, yani onlar topu size siz ise onlara atıyorsunuz ! Konu incelenip geri dönüş yapılacağı söyleniyor ama her zaman ki gibi çözüm adına yapılan bişey yok !

  • Asports Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Farklı internet sitesi üzerinden aldığınız ürünlerin değişim ve iade süreciyle ilgili net bilgiyi ancak aldığınız sitenin müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. İncelemeler ile ilgili birimimiz konuyu araştırıp size bilgi verecektir. Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön