24 Şubat 2014

Asports Defolu Ayakkabıdaki Sorunu Kabul Etmiyor.

2013 kasım ayında Küçükköy mağazasından bot aldım. Botta mağazada olmadığından ben ödeme yaptıktan sonra kargo ile geldi. Bir defa kullandıktan sonra sağ ayakkabıdan yürürken aşırı ses çıkardığından ürün incelemeye yolladım. Ürün ilk incelemede reddedildi. İkinci defa incelettirdim fakat mağaza çalışanlar ve oradaki müşteriler ayrıca firmanın başka bir şubesinde çalışanlar dahi ayakkabıda sorunu fark ettikleri halde yetkili kalite uzmanları ısrarla anlamamazlıktan geliyor. Yani sesi duymamak için sağır olmak lazım. Zaten el ile kontrol edildiğinde ayakkabının tam ortasında sorun olduğu anlaşılıyor.

Abdulmecit 391 Okunma

Cevaplar

  • Abdulmecit03 Mart 2014

    Firma tamemen vurguncu.Ürünü sattıktan sonra arkasına bakmıyor.Yetkili birine ulaşmak bile mümkün değil. Columbia marka ürün alacaksanız yurt dışından alın. Boşuna burada 3 kat fazla para ödemeyin. Ve tavsiyem büyük firmalardan alışveriş yapın. Benim gibi tüketici mahkemesi ile uğraşmazsınız.

  • Abdulmecit24 Şubat 2014

    Arkadaşlar hiç uğraşmayın. Kesinlikle işe yaramıyor. Ürün sorunlu ise elinizde kaldı demektir. İlçe kaymakamlıklarındaki tüketici mahkeme heyetine gidin. 8:30-16:30 arası çalışıyorlar.Ben tüketici mahkemesine başvurdum. Ayrıca Colombia USA customer care ya durumu mail olarak attım ve konu ile alakalı videoları gönderdim.

  • Asports Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuz durumdan dolayı üzgünüz. 0850 200 11 41 numaralı telefondan dahili 6777 'yi tuşlayarak müşteri temsilcimiz ile konu hakkında daha detaylı görüşebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bilginize Sayın Üyelerimiz, Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön