02 Ocak 2014

Asports Ayakkabının Faturasını Göndermediler!

Asports İnternet mağazasından 26.12.2013 tarihinde Converse markalı ayakkabı aldık, fakat ürün geldiğinde faturasız geldi. Ürünün bedeni olmadığı için iade etmek istedim. Fakat faturasız iade olmayacağını, faturayı göndermediklerini söylüyorum, ısrarla gönderdiklerini söylüyorlar. Kendilerinin hatası olsaymış o zaman yardımcı olabilirlermiş.

Ürün faturası kaybolduğunda Gider Pusulası düzenlemeleri gerekmektedir. Böyle bir uygulamaları olduğunu söylediler. Ayrıca Ups kargo şirketini de aradım, sevk irsaliye numarası yazılmadığını yani faturanın eklenmediğini söylüyorlar. Beni ürünü almam için resmen zorluyorlar. Benim adıma tüketici mahkemesine gidilmesi için yardımınızı rica ediyorum.

Selvi 217 Okunma

Cevaplar

  • Selvi02 Ocak 2014

    Sizin duyarlılık dediğiniz bu mudur? Üstelik faturayı da siz göndermemişken. Göndermediğiniz bir faturanın benden aslını istiyorsunuz. İadenin gerçekleşmesi için faturasını aslı gibidir veyahut gider pusulası düzenleyerek pekala gerçekleştirebilirsiniz. Ama siz müşteri memnuniyetinden çok kendi memnuniyetinizin peşindesiniz. Çünkü sadece ticari amaç güdüyorsunuz. Konuyla ilgili Tüketici Hakları ile görüştüm, iadenin yapılması gerektiğini bildirdiler. Bu sebeple Tüketici Hakları mahkemesinden tarafınıza en yakın zamanda bildirim gelecektir.

  • Selvi02 Ocak 2014

    Sizin duyarlılık dediğiniz bu mudur? Faturayı aslı gibidir yapıp veyahut gider pusulası düzenleyerek sorunu çözebilirsiniz. Ama siz müşteri memnuniyetinden çok kendi memnuniyetinizin peşindesiniz. Tüketici Hakları ile görüştüm, iadenin yapılmasının gerektiğini bildirdiler. Bu sebeple en yakın zamanda Tüketici Haklarından ilgili bildirim tarafınıza ulaşacaktır.

  • Asports Temsilcisi02 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Asports Müşteri Hizmetleri olarak yaşadığınız olumsuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürün değişim ve iade işlemlerimiz faturasız gerçekleştirilmemektedir. Her türlü soru ve şikayetleriniz için [email protected] adresinden bilgi alabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sayın Üyelerimiz Olası taleplerinizi yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Asports ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz Saygılarımızla Asports Müşteri Hizmetleri Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön