Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Asperox Yanıltıcı Reklam Anlaşılmayan Nedir

profile
10 Mayıs
5.463

Beyaz halımdaki lekeyi sildim, halım mahvoldu. Şimdi sarı lekeyi çıkarmaya uğraşıyorum. Yanıltıcı reklam yapmayın. Her lekeyi temizliyor diyorsunuz ama spor ayakkabımda aynı şekilde sarardı. Ürününüz satılsın diye insanları yanıltmayın. Yazıklar olsun size. Daha ne diyeyim.

Benzer Şikayetler

1

Asperox Ayakkabımı Parçaladı Resmen

profile
06 Haziran
1.465

Reklamlarda gösterilen Asperox Beyaz Puma ayakkabımı parçaladı resmen, ayakkabı temizlik takıntım var yengem reklamlarda Asperox yepyeni yapıyor kir falan bırakmıyor dedi. Bende 2 kez uyguladım sonra aradan birkaç gün geçti. Ayakkabımı baktım resimlerde olduğu gibi parçalandı

Asperox Ayakkabımı Parçaladı Resmen
Asperox Ayakkabımı Parçaladı Resmen
Asperox Ayakkabımı Parçaladı Resmen
+5
1

Asperox Sarıgüç Aracımda Renk Bozulmasına Neden Oldu!

profile
4 hafta önce
149

Asperox sarıgüç reklamlarında araçlarda oluşan lekeler için reklamından sonra kendi siyah aracımdaki leke için ön tamponda uyguladım fakat aracımda beyaz beyaz damla şeklinde lekeler oluştu renk açması yaptı. Sanırım bu mağduriyetim için Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım.

Asperox Yüzünden Kıyafetlerim Mahvoldu!

profile
25 Ağustos
132

Asperox ürünü reklamda kıyafetlerdeki lekeyi geçirdiğini iddia ettiği için ürünün imajına güvenip kıyafetimdeki lekelere uyguladım fakat kıyafetlerimin rengi gitti ve bölgesel beyazlamalar oldu. Çamaşır suyu dökülmüş gibi mahvoldu artık kullanılmaz. Bu nasıl iş böyle!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Esra

Merhaba. Daha önce de size şikayet olarak yazmıştım. Bugün tekrarlayacagim. Asperox sarı güç ile buzdolabımın yüzünü sildim. Maalesef buzdolabımın yuzu benek benek leke oldu. Görevli arkadaşınız eve geldi video ve resimleri çekti. Evimdeki asperoxu laboratuvara göndereceklerini söyledi. Ortalama bir hafta sonra geri aradılar ve sorunun asperoxda olmadığını söylediler. Sanırım sorun Bosch bayide olsa gerek. Asperoxda göre ürün üretmedikleri için. Hiçbir şekilde bir daha geri dönüşte yapılmadı ve öylece kapattılar konuyu. Kesinlikle bu konu böyle kalmayacak Tüketici Hakları mahkemesine başvuracağım.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz