Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Asperox Oğlumun İlk Defa Giydiği Tişörtü Mahvetti

profile
27 Mayıs
1.351

Oğlumun daha ilk giydiği tişörtüne leke çıkarsın diye sıktım. Tişörtümüz mahvoldu. Daha önce de halıya veya koltuğuma leke olduğunda sıkardım ve leke çıkardım. Allah'a şükür son zamanlarda kullanmadım ama oğlumun tişörtü çamaşır suyu sıkılmış gibi ağardı. Çocuğum 'tişörtüm' diye ağlıyor. Demek ki halıya veya koltuğuma sıksam çamaşır suyu sıkmış gibi olacaktı. Zararım var.

Asperox Oğlumun İlk Defa Giydiği Tişörtü Mahvetti
Asperox Oğlumun İlk Defa Giydiği Tişörtü Mahvetti
Asperox Oğlumun İlk Defa Giydiği Tişörtü Mahvetti
+5
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Asperox Yüzünden Kıyafetlerim Mahvoldu!

profile
25 Ağustos
132

Asperox ürünü reklamda kıyafetlerdeki lekeyi geçirdiğini iddia ettiği için ürünün imajına güvenip kıyafetimdeki lekelere uyguladım fakat kıyafetlerimin rengi gitti ve bölgesel beyazlamalar oldu. Çamaşır suyu dökülmüş gibi mahvoldu artık kullanılmaz. Bu nasıl iş böyle!

Asperox Yüzey Temizleyici Çok Kötü Kokuyor

profile
6 gün önce
140

Asperox yüzey temizleyici Bahar esintisi çok kötü kokuyor. Online marketten markaya güvenerek almıştım bu kadar kötü bir koku olamaz temizlik yaptım şu an evim ber bat kokuyor. Param resmen çöp oldu konuda tarafıma ulaşılmasını ve ürünün değişimini talep ediyorum

1

Asperox Mavi Güç Banyo Lavabomu Çatlattı

profile
1 hafta önce
191

Asperox mavi güç banyo lavabo bataryasında kullanırken lavabomu çatlattı. Firma ile defalarca görüştüm, yazıştım çözüm istedim ürünü alıp incelediler analiz raporlarını istedim göndermediler bir sorun olmadığını ilettiler şikayetçiyim çözüm istiyorum.

Asperox Mavi Güç Banyo Lavabomu Çatlattı
asperox-mavi-guc-banyo-lavabomu-catlatti-2.mp4
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Yahya

Esin abi, su an burda bende bir düşündüm hadi beyaz eşyalara bir etkisi belki olur dedim ama turuncuya kullanmak ne alaka? Çamaşır suyu (baz ) ağır ve güçlü sonuçta, asitler 11. Sınıftan kalma bilgilerimle söylüyorum asit ve bazlar renkli eşyalara asitler mermer ve tas gibi sert yüzeylerde bile aşındırma gücüne sahip haliyle oğlunuzun turuncu t-shirt mi sporcu atleti mi ne ise onu beyazlatması aşırı normal bunun aynısı siyah pantolona baz (çamaşır suyu) dökülünce beyazlatır aynı mantık abim bundan sonra aman dikkat et halıya falan dökmeye çalışma 😊 firmaya karşı şansını dene ama buradan çözüm bulman zor abi şansını dene ama, bu arada abim cay lekesi, salca, ve bunun gibi lekelerde asperox (beyaz ) eşyalar karşı etki yapar [şimdiden söylemesi ayakkabıda denemeyin kotu sonuç çıkabilir ayakkabı maddesinden ötürü Çünkü üzerimizdeki kiyafet vs çoğunda petrol türevi kullanılır!

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz