21 Mart 2013 #1699386

Aslı Börek Fiyatlar Çok Yüksek!

"Ümraniye Çarşı Aslı Börek'te çay 2, 5 TL. Ne kadar komik. Boğazda İstanbul en güzel manzaralarında çay içmek 2 TL. Neymiş bu Ümraniye Aslı Börek? Vay arkadaş 2, 5 TL'ye çay mı olur?


Onu bıraktım içerisi duman altı. 4 kişi 2 şer bardak çay içip 2 poğaça aldık 30 TL para verdik. Bu ne 1 İskender menü bile 11 TL heryerde. Aslı Börek gibi bir firmaya bu fiyat politikası yakışmıyor."


Şikayetinize destek veriyorum. Biz de akşam 7 adet çay ve 2, 5 porsiyon su böreği ve ortaya minik birkaç poğaçaya 44 TL ödedik (Bahçelievler şubesi) Bir daha gitmek istemiyoruz açıkçası.

Arzu 406 Okunma

Cevaplar

  • Aslı Börek Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin görüş ve düşünceleri sayesinde her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Takdir edersiniz ki mağazalarımızda kaliteli ürünlerimizi en iyi hizmetle sunmak için çaba gösteriyoruz. Sunduğumuz bu hizmet için müşterilerimizden talep ettiğimiz ücreti, maliyetlerimiz doğrultusunda sizlere minimum düzeyde yansıtmaya çalışıyoruz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Aslı Börek Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön