Ask.fm Hayat Özel Şikayetleri

(7 şikayet)
Ask.fm

Ask.fm derhal adıma açılan sahte hesapları kapatsın gerekli işlemleri yaptım bir sonuç alınamadı özel hayatın gizliliği ihlal ediliyor bu hatanın düzeltilmesi gerekiyor.

02 Mayıs
Ask.fm

Adıma yıllar önce açılmış @A*** adlı bir hesabın olduğunu bir arkadaşım vasıtasıyla fark ettim. Özel hayatı deşifre ettiğinden dolayı kapatılıp gereğinin yapılmasını istiyorum.

25 Nisan
Ask.fm

Adıma 3 senedir fake hesap açılmıştır https://ask. Fm/Se**89 bu hesabın kapatılmasını istiyorum özel hayatımı kapsıyor lütfen kapatılsın.

23 Nisan 2017
Ask.fm

Adıma yıllar önce açılmış bir Ask. fm hesabı, her yolu denedim, bir türlü ulaşamıyorum. Özel hayatımı olumsuz yönde etkiliyor. Şikayet ederek kapatılmasını talep ediyorum.

26 Mart 2017
Ask.fm

Adıma sahte Ask.fm hesabı açılmış ,özel hayatımı etkileyen çok ağır yazılar var ve bu hesap 3 yıldır açık neredeyse hatta daha fazla ve şikayet edilip kapatılmasını istiyorum.

24 Mart 2017
Ask.fm

4-5 yıl önce q**9 adlı hesap benimdi, biri tarafından şifrem değiştirildi ve bana verilmedi. Defalarca şikayet ettim fakat kapanmadı. Cevaplar özel hayatıma zarar veriyor, gereğinin yapılmasını arz ederim.

12 Ocak 2017
Ask.fm

@***304 adlı hesabımın şifresini ve e-posta adresini unuttum. Bu hesap şuan ki özel hayatımı çok aşırı şekilde etkiliyor. Bu hesabımın kapatılmasını istiyorum.

08 Ağustos 2015

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön