05 Eylül 2017
#9306267

Aşk Atölyesi 2 Ay Oyaladı Ve Yanlış, Kalitesiz Ürün Gönderdi

Instagram üzerinden satış yapan Aşk Atölyesi adlı hesaptan doğum hediyesi olarak Yaşın-ı Şerif ve tespih sipariş etmiştim. Ürünlerin en geç 20 gün içinde ulaşacağını söylemişlerdi. Sayfasına yüklediği modeller ve renkler üzerinde anlaşarak 2017 yılı Haziran ayının başlarında siparişimi verdim. Ödemeyi peşin yaptım.


Siparişin üzerinden 1 aydan fazla zaman geçtikten sonra satıcıyla iletişime geçmeye çalıştım, fakat başlarda mesajlarıma cevap alamadım. Sonradan verdiği cevaplarda beni sürekli oyaladı. Kimi zaman kargoyu bahane etti, kimi zaman da pleksiciyi.


Siparişimin üzerinden 2 ay geçti ve nihayet ürünler geldi, fakat ürünlerin tamamı baştan savmaydı. 30 tespihin 20'sı farklı renk geldi. Yasin-i Şeriflerin dış kaplaması kötü ve pleksilerin tamamı çizik durumdaydı. Yasinler istediğimiz renk gelmedi.

Ahmet Ahmet 2.188 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ahmet30 Ağustos 2017

    Ürünler gecikince internet üzerinden kısa bir aramayla Sikayetvar.com da ve diğer forumlarda firma hakkındaki şikayetleri fark ettik. Şikayetleri satıcıya ilettiğimizde onları ciddiye almayın beni karalamak isteyen rakiplerim dedi. Fakat şimdi anlıyoruz ki şikayetlerin kaynağı doğruymuş. Benim ticari herhangi bir faaliyetim yok. Sadece yaşadığım sıkıntıları yazdım.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler