06 Mart 2013

Asist Point Yaptırmadığım Sigortanın Ücretini İstiyor!

Asist point diye bir yerden 850 ile başlayan bir numaradan yaklaşık 6 aydır defalarca arandım. Kimdir nedir ne yaparlar bilmem.Bir ferdi kaza sigortam olduğunu ve 2011 yılı 10.ayında onay verdiğimi ve son yılı içinde 249 tl yıllık ücreti olduğunu ödemem gerektiğini söylediler.

Benim böyle bir poliçeye onay vermediğimi kimden onay aldılarsa onu aramalarını , böyle bir şeyi kabul etmediğimi söyledim. ''Ses kaydınız var bu kayıtla taahhütte bulunmuşsunuz taahhüt süresinden önce cayamazsınız cayarsanız mahkeme yoluyla 610 tl olarak tahsil edilir' dediler. Bende varsa elinizde bilgi belge şunun mahkemeye buna istinaden benimde kendimi savunacak durumum var dedim ve kapattım.

Aziz 263 Okunma

Cevaplar

  • Aziz'in Teşekkür Mesajı18 Haziran 2015

    İstediğim cevabı aldım

  • Aziz'in Teşekkür Mesajı18 Haziran 2015

    Cevabınız için teşekkür ederim.

  • Asist Point Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın........... şirketimiz olarak yapılan araştırmalarda bızde işlemleriniz görünmemektedir sizi arayan numarala şirketımıze ait değildir .2011 de yaptığınız bır işlemı 2013 de firmamız yapmamaktadır. Verdiğimiz hizmetlerimiz 1 yıllıktır,yılı dolduğun da otomatikman iptal olur. İstenmeyen hiç bir işlem firmamız tarafından gerçekleşmez iyi günler........

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön