Asist Point Yaptırmadığım Sigorta İçin Ücret İstiyor!

Başer K. |

Beni 08503330166 numarasından arayıp, 2 yıl önce sigorta yaptırmışsınız. geçen sene bu sigortayı bedava kullanmışsınız bu sene devam ettirmek zorundasınız yoksa hakkınızda cezai işlem uygulanacaktır diye söyleyip beni garanti bankası aracılığıyla aradıklarını söylediler. kredi kartı bilgilerimi aldılar. kart numaramı vermemin doğru olmadığını söyledim.

Ama bankanın bilgisi dahilinde olduğunu söylediler, verdik. daha sonra onay için aradılar 4442418 nolu numaradan ** hanıma istemediğimi söyledim. tamam dedi. sonra gene diğer numaradan arayıp tehditvarı bir ses tonuyla neden istemediniz ceza yersiniz hakkınızda işlem yapılır diye bayan ultimatom verdi. kart kullanımda olmadığı için çekemediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Nisan
  12:30

  Sayin Kazan

  Belirttiginiz cagri merkezi numarasini sikayet edebilirsiniz,0850 ile baslayan numara ile hicbir baglantimiz bulunmamaktadir.

  Sirketimizin musteri temsilcileri 444 nolu kurumsal hattimizdan sizi arayarak urunu alip almak istemediginizi sormustur siz bu isleme onay vermediginiz icin islem gerceklestirilmemistir.

  sirketimiz size kesinlikle baski yapmamakta olup, sadece asistanlik urunu almak isterseniz sizden tahsilat yapar.

  sirketimize kesinlikle bir borcunuz bulunmamaktadir.