Asist Point Ferdi Kaza Sigortası!

İsmail S. |

Asist Point Sigortası adı altında 3 - 5 Kez aranarak sigorta yaptırdığım iddaa edildi ve kendilerine böyle bir hizmet yaptırmadığımı belirterek kendilerinden bu konu hakkında bilgi istedim ve ellerinde ses kaydımın bulunduğunu iddaa ettiler ama bende ne bir poliçeleri mevcut nede başka bir evrakları, Benden sürekli bir takım bilgiler almaya çalıştılar (Doğum günüm vs)

En son 03.04.2013 11:10 90850 333 0162 Numaralı telefondan müşteri temsilcisi olduğunu söyleyen ** ile görüştüm Daha sonra firmaya mail attım (ykartal@asistpoint.com) Cevap gelmedi 03.04.2013 14:20 Bilgim dışında adıma düzenlenen bir poliçe mevcut ise iptalini rica ediyorum, Asist Point bilgilerimin silinmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail S.
  18 Nisan
  19:50

  Şirketinizle bir alakam olmadığından tam olarak ne hizmeti verdiğinizi zaten bilmiyorum, Beni arayan kişi şirketin ismini kullandı ve bende emin olmak için şirketinize E-Mail attım 3 iş günü içinde cevap verilmediğinden bende buradan şikayette bulunmayı uygun gördüm.

  iyi akşamlar

 • 18 Nisan
  17:12

  bilgilerınız sisemımızden kontrol edildi adınıza kayıtlı hiç bir işlem görünmemektedir. ayrıca şirketımız sigorta şirketi değil asistanlık firmasıdır bilginize .... iyi günler...