19 Temmuz
#12289477

Asicstiger-tr.com Farklı Ayakkabı Göndermiş

Türkiye resmi distirübitörü olduğunu sandığım Asicstiger-tr.com sitesinden 11.07.2019 tarihinde siparişini verdiğim ve 16.07 tarihinde elime ulaşan Asis Tiger bayan spor ayakkabısı yerine 40 numara Converse erkek ayakkabısı gelmiş ve ürün iadesi için sitesindeki tüm tel numaralarını ve online hizmet veren çevrim içi yerlerden ve kargo teslimat numaralardan saatlerce uğraşmama rağmen cevap alamadım. Ürün iade butonları da kapalı. Ayrıca kutuda irsaliye ve fatura da yok. Bu siteyle alakalı tüm bilişsel suçlar amirliği ve polislerin gerekeni yapmalarını rica ediyorum.

Öznur Öznur 397 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Öznur19 Temmuz

    213 TL ödeyerek sipariş ettiğim Asics ayakkabı yerine 20 TL bile etmeyen Converse erkek ayakkabısı göndermişsiniz. Yazık günah. helal olmasın. O parayı hayılı günlerde harcayamazsınız inşallah. Kaç kişinin kul hakkına girmişsiniz. Utanın... sanmayın yanınıza kaldı.

  • Öznur19 Temmuz

    Lütfen yanlış gönderdiğiniz ürün ile ilgili gerekeni yapar mısınız? İade etmek istiyorum ve ödemiş olduğum 213 TL'nin geri gönderilmesini talep ediyorum. Telefonla, site üzerinden çevrim içi hattınızla size ulaşamıyorum.

Ziyaretçi Yorumları