25 Eylül 2018
Yorum Yap
#10944645

Asics Tr.com Tarafından Eksik Ürün Gönderimi!

16.09.2018 tarihinde Asics Türkiye internet sitesinden 1 adet gel Kayano 24 ayakkabı ve 1 adet gel game 6 tenis ayakkabısı siparişi verdim ve kredi kartıyla ödeme yaptım. Ürünlerden Gel Game 6 bayan tenis ayakkabısı tarafıma kargolanmamış olup, MNG Kargo tarafından içinde 1 adet ürün olduğu pakette de belirtilen tek parça kargo tarafıma gönderilmesine rağmen internet sitesinde sipariş tamamlanmış olarak gözükmekteydi.


Ürün tarafıma teslim edildikten sonra MNG Kargo Kozyatağı şubesiyle de görüşüp gelen ürün adetini teyit ettikten sonra müşteri ilişkilerini arayarak durumu bildirdim. Durumla ilgili bilgilere ulaşıldıktan sonra gün içinde tarafımla iletişime geçileceği söylenmesine rağmen herhangi bir geri dönüş almadım.


Gün içinde tekrar aradığımda daha erken olduğu ve ısrarla iletişime geçileceği söylendi ancak mesai saatleri bitmesine rağmen tarafıma ne mail ne de telefon yoluyla ulaşılmadı.


Uzun süredir internet alışverişi yapmama rağmen ilk defa böyle bir şey yaşadım ve Asics gibi bir markanın kendi internet sitesi olan Asicstr.com' dan yaptığım alışverişte böyle bir şeyle karşılaşarak 299 TL'değerinde bir kayıp yaşamama rağmen muhatap olacak kimseyi bulamadım ve verilen sözlerin tutulmaması sitenin ne kadar güvensiz olduğunu gösteriyor.

Selin Selin 2.691 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

  • Selin'in Teşekkür Mesajı29 Eylül 2018

    Ayakkabı gönderimi sırasında olan karışıklığı 1 hafta içinde çözülerek eksik ürün tarafıma gönderildi. İlginize teşekkür ediyorum

Ziyaretçi Yorumları