Ashill Ürün Orijinal Değilmiş!

Demet K. |

Pabucunuz. com sitesinden Ashill isimli firmadan siyah Lacoste babet sipariş etmiştim. Ürün bugün elime ulaştı ama naylon bir poşetin içinde gelen ayakkabının ne bir kutusu var, ne de ürünün faturası. Ben evde olmadığım için üründen anlamayan annem teslim almış yoksa ben asla bu orijinal olmayan o poşetin içinde özensiz gelen ayakkabıları asla teslim almazdım.

İçini açınca da affedersiniz berbat şekilde tiner kokuyor ve içi sarı yapıştırma olduğu belli. İade kısmı için siteye girdiğimde ise iade kısmı yok. Verilen telefonu aradığımda da açan yok.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Demet K.
  24 Haziran
  22:52

  İade edebileceğimiz bir adres ve telefon yok zaten 7 gün değil 70 gün sonra cevap yazıyorsunuz bu da sizin çalışmalarınızın ne denli gayrı ciddi olduğunu gösterir. Gerek yok, firmanızdan bir daha hiçbir alışveriş yapmamayı tercih ederim. Ayrıca orijinal de değil ürünleriniz herkesi uyarıyorum.

 • 21 Haziran
  12:08

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Ürünlerimizin kargo ücretlerini düşük tutabilmek için kutusundan çıkarıp poşet ile göndermekteyiz. Bu işlem orjinal olmadığını göstermez ve ürüne hiçbir zarar vermemektedir. Ürünlerimizden memnun kalmadığınız takdirde 7 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize info@ashill.com.tr adresimizden, ashill.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 0212 452 96 97 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Ashill