Ashill Ürün Orijinal Değil!

Feruza K. |

Geçen hafta 205 TL ayakkabı sipariş ettim. Ürünler orijinal değil çakma çok kötü kokusu var. Ürünlerle beraber ne fatura elime ulaştı ne ayakkabıların bağcıkları. Arıyorum sürekli aynı telesekreterin cevabı çalışma saatleri dışında olduğu için cvb veremiyoruz saat sabah 10:00 aynı cevab.

Anladığım kadarıyla New Balance hiç bu firmadan haberi yok. Tüketici Haklar Mahkemesine başvuracağım bu şekilde insanları yanıltmaya hakları yoktur. NB firma yetkilileri de en kısa zamanda sizinle irtibata geçmesini sağlayacağımdan emin olabilirsiniz.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  12:11

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Ürünlerimizin kargo ücretlerini düşük tutabilmek için kutusundan çıkarıp poşet ile göndermekteyiz. Bu işlem orjinal olmadığını göstermez ve ürüne hiçbir zarar vermemektedir. Ürünlerimizden memnun kalmadığınız takdirde 7 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize info@ashill.com.tr adresimizden, ashill.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 0212 452 96 97 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Ashill