Ashill Ürün Orijinal Değil!

Adil G. |

Pabucunuz. com sitesinde garantimiz altında diye sözde indirimlerle satılan çeşitli meşhur markalı ürünler orjinal değil. Ürünler kalitesiz ve defolu. Ürün ambalajı ve ürüne ait herhangi bir etiket yok. Ürünleri pazarlayan firmaya ait iletişim bilgileri asılsız, ürün faturası yasal prosedürlere uygun değil.

İnternet ortamında kurdukları online satış düzenekli sitelerinde ödeme işlemi aşamasında taksitlendirme seçenekleri yanıltıcı, taksit seçimleri çalışmıyor ve tek çekim olarak yansıtılıyor. Kesinlikle memnun kalmayacağınız ürünü iade etmeniz ise imkansız. İade için firmaya ait irtibat maili ve telefon numarası yok, adres ise otel odası gösteriliyor.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adil G.
  23 Haziran
  13:26

  Firmanın sattığı ürünler sahte, verilen yanıtlara sahtekarca!

 • 20 Haziran
  11:40

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Ürünlerimiz garantimiz altındadır. Memnun kalmadığınız takdirde 7 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. Adresimiz net olarak bellidir. 3 seneyi aşkın aynı adreste hizmet vermekteyiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize info@ashill.com.tr adresimizden, ashill.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 0212 452 96 97 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Ashill