07 Mayıs 2013 #1784137

Ashill Kayıp Ve Karışan Kargo!

Firma sattığı ürünün peşinde durmuyor. Aras kargonun siparişleri karıştırdığını idda ediyorlar. Aras kargoda Ashill firmasının üzerine yıkıyor gönderimin sorununu. . Ashille ulaşamıyoruz telefonları açmıyorlar.


Açsalar dahi 3 ayrı gönderimin karışıklığı konusunda sürekli biz sizi arayacağız deyip geri dönmüyorlar. (29, 04, 2013)-(02, 05, 2013) tarihlerin aldığımız toplam 5 ayakkabıdan 1 tanesi elime ulaştı geri kalan 4 ayakkabım kayboldu.


İlgililerin artık günlerdir kayıp olan ürünlerimi bulup bana teslim olmasını ve Aras Kargoyla olan sorunlarının tüketiciyi mağdur etmesinin gerekmediğini bilgilerinize sunarım. . ilgili yetkililerin günlerdir süren mağduriyetimi çözmelerini umut ediyorum.

İlknur 94 Okunma

Cevaplar

  • Ashill-Pabucunuz.com Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, ashill.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 0212 452 96 97 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Ashill

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön