04 Nisan 2013 #1723732

Ashill Gelen Ürün Çalışmadı!

Söz konusu şirketten elektronik sigara siparişi verdik. çok geç geldi. bir aya yakın sürdü gelmesi. gelen ürün çalışmadı. kargoyla iade ettik. kargo ücretini biz ödedik. müşteri hatası yok oysaki. Aynı ürünü tamir edip gönderdiler. Çok verimli mi ürün, değil. arayıp faturamı istedim.biz fatura istemezsek vermiyorlarmış.


Sizden alışveriş yaptım, karşılığında fatura vermeniz gerekmiyor mu sorusuna, ürünü iade ettiğinizde isteseydiniz fatura dendi. Bana fatura vermek zorunda değil mi. Faturayı kargoyla göndereceklermiş ve kargo ücreti bana ait. kabul ettim ve hala kargo yani fatura gelmedi.
bir daha mı asla bu şirketten alışveriş yapmam.

Melek 155 Okunma

Cevaplar

  • Melek11 Temmuz 2013

    kimse beni hala aramadı

  • Ashill-Pabucunuz.com Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, ashill.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 0212 452 96 97 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Ashill

  • Melek18 Nisan 2013

    firmadan herhangi bir dönüş olmadı. istediğim faturayı da göndermediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön