Ashill-Pabucunuz.com Ürün Orijinal Değil!

Zeynep Y. |

Sayın yetkili ve ilgililer;
Ben senelerdir e-ticaret yapan firmalardan alışveriş yapıyorum. Bu sırada kredi kartı kullanmayı tercih ediyorum. Bu siteyi babalar günü öncesi görünce hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hediye olarak düşündüm. Ancak çok yanılmışım. Gelen ürünler sahte. Telefon numaralarından hiç kimseye ulaşamıyorsunuz. Peşin para aldıkları için geri iadenin nasıl yapılacağı? ve en büyük sorun da fatura çıkmaması! ne yazık ki, elinizde belge namına sadece kargoya yaptığınız ödeme kağıdı var.

Öyle bir plan yapılmış ki, Aras Kargo paketi getiriyor, paketi açıp malın durumunu kontrol etmenize izin vermiyor. Önce ödemeyi alıyor ve hemen geri iade seçeneğini kapatıyor.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  11:08

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Ürünlerimizin kargo ücretlerini düşük tutabilmek için kutusundan çıkarıp poşet ile göndermekteyiz. Bu işlem orjinal olmadığını göstermez ve ürüne hiçbir zarar vermemektedir. Faturasız paket çıkışı yapmamaktayız. Ürünlerimizden memnun kalmadığınız takdirde 7 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize info@ashill.com.tr adresimizden, ashill.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 0212 452 96 97 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Ashill