11 Mayıs 2013

Ashill Elektronik Sigara Bozuk Çıktı!

Şirketten aldığım elektronik sigaranın iki bataryası da arızalı çıktı, üstelik 2 adet aldım sözde 1 alana 1 bedava ama 2 side arızalı firmaya ancak sipariş hattından ulaşabildim.Bütün firma telefonları kapalı. Ürünü teknik servislerine göndermemi istediler. Gönderdim ancak üç ay geçmesine rağmen bataryalar geri gönderilmedi.

Ender 185 Okunma

Cevaplar

 • Ender 24 Haziran 2013

  Kesinlikle güvenilmez.Sattığı ürünün arkasında değildir.Her türlü platformda firmayı teşhir etmeye çalışacağım.

 • Ender 24 Haziran 2013

  Firma tamamen müşteriyi bezdirmekte şikayetleri dikkate almamaktadır.Yeni isimlerle pazarlama faaliyetlerine devam edip yeni kurbanlar aramaktadır.Satın almadan dolayı kaybedilen rakkamın çokda büyük olmaması,kişilerin sineye çekmesine se bep olmaktadır.Ürünün arkasında olmayan bir firma sadece kapkaççı bir firmadır.Ayrıca şikayet var sayfasının işlevini de çözemedim?

 • Ender 03 Haziran 2013

  Şİkayetimin üstünden uzun zaman geçmesine rağmen geri dönülmedi.Müşteriyi bezdirmeye çalışıyorlar.Sorunumu giderin teşekkür edeyim.

 • Ender 15 Mayıs 2013

  Verilen numaradan müşteri hizmetlerine ulaşılıyor.Ancak hattan ayrılmayınız ikazı bir müddet sonra operatör meşgul daha sonra tekrar arayınız şeklinde hat kapanıyor.İyi niyetli olmaya çalışsam da sonuç alabileceğimi zannetmiyorum.

 • Ashill-Pabucunuz.com Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, ashill.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 0212 452 96 97 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Ashill

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön