29 Eylül 2016

Aseriyorum.net Bozuk Teslim Alınan 150 Gr Erik!

19 Eylül 2016'da siteden yeşil erik siparişi verdim. Firma ile görüştüm soğuk zincir ürünü olduğu için bir günde teslim edilmesi gerektiğini ve Osmaniye ye bir günde kargo teslimi olmadığı için uçak kargoyla göndermek lazım dediler, kabul ettim. 20 Eylül 2016'da Aras Kargo'ya verilen ürün 21 Eylül'de Osmaniye Aras Kargo şubesine gelmesine rağmen beni 22 Eylül arayarak kargo olduğunu bildirdiler. Eşim kargoyu teslim aldı, erikler bozulmuştu.

Aras Kargo genel merkezle görüştüm kargonun telefon ihbarlı olmadığını söylediler. Fakat kargo üzerinde soğuk zincir ürünüdür acil teslim edilmesi gerekmektedir yazdığı halde Aras Kargo Osmaniye şubesi tarafından teslim edilmeyerek sipariş verdiğim ürün bozulmuş ve mağdur olmuş bulunmaktayım. Aseriyorum.net sitesi yetkilileri konuyla ilgili yardımcı olmadılar. Hem Aras Kargo hem de Aseriyorum.net sitesinden şikayetçiyim.

Kemal 4.917 Okunma

Cevaplar

  • Aseriyorum.net Temsilcisi29 Eylül 2016

    Merhaba Aşeriyorum.net olarak size verilen bilgilerin tüm sorumlulukları yerine getirilmiştir. Kargonuzun size  1 günde teslim edilmesi gerektiğini siz değerli müşterimizi özellikle bilgilendirmiş bulunmaktayız. Fakat ARAS kargo şirketinin ihmalini bizim firmamıza yüklemenizi etik bulmamaktayız. Biz ürünleri siz  müşterilerimize ulaştırmak için elimizden gelen tüm imkanları kullanıyoruz. Burada aras kargonun mağdur ettiği diğer taraf da biz oluyoruz. Aras kargo nun size ürünü geç ulaştırmasından dolayı hem ürün zarar görmüş hem siz müşterimiz mağdur olmuş bulunmaktasınız. Aseriyorum.net olarak üstümüze düşen hizmeti yapmış bulunmaktayız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön