Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Asena Jewels ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gökçe sonuçtan çok memnun

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Asena Kuyumculuk EFT Aldıktan Sonra Ürün Göndermiyor

741
Gökçe
Gökçe 31 Temmuz 10:53
Çözüldü
Gökçe'nin Teşekkür Mesajı
“Başta Rümeysa hanım ve Asena Jewels ekibine teşekkür ediyorum. Bu akşam yemekteyken bulunduğum yere kadar getirip birkaç da hediye getirdi ve kahve teklifinde bulundu çok ince bir davranıştı. Yanlış anlaşılmalar ve iletişimsizlik çözüldü. Bol kazançlar ❤️”

22 Temmuz da Instagram Asena Jewels adında hesaba 180 liralık ödeme yaptım EFT. Günlerdir biz kurumsalız şöyle, böyle kargo yoğunluğu var bekleyenler var dediler. Alırken de ertesi gün kargo edeceklerdi bu şartla aldım. Instagram'da bir de ortak noktadan gelin alın demişler tamam dediler dün arkadaşım saatlerce bekledi döneceğiz deyip dönmediler. Şimdi de online olup Instagram yazılarıma bakmıyorlar. WhatsApp zaten EFT yi aldı tenezzül edip görüp günlerdir yazmıyordu.  Ofis numarası koymuşlar DIT DIT başka bir şey yok. Pazartesi günü ilk işim savcılığa gidiyorum. Size yedireceğime o para mı sokak hayvanlarına bağışlarım. Yazın arkadaşlar her yere. CİMER'e, bankanıza, Tüketici Hakları'na, savcılığa başvurun. Gerekirse pazartesi ofis denilen yere polis ve zabıtalara denetleme talebinde bulunacağım. 

Gökçe
Gökçe01 Ağustos 22:24

Başta Rümeysa hanım ve Asena Jewels ekibine teşekkür ediyorum. Bu akşam yemekteyken bulunduğum yere kadar getirip birkaç da hediye getirdi ve kahve teklifinde bulundu çok ince bir davranıştı. Yanlış anlaşılmalar ve iletişimsizlik çözüldü. Bol kazançlar ❤️

Benzer Şikayetler

profile
  • 136
  • 6 gün önce

Asena Jewels Beni Oyalıyor

Yanıltıldım Instagram'da bir sayfadan asenajewels isimli sayfadan takılar aldım 3 ayı geçti ne siparişim var ne geri dönüşleri güya internet sitesi bozulmuş tam 3-4 aydır beni oyalıyorlar. Önce internet sitemiz bozuk dediler sonra tedarik yok dediler sonra hep size dönecekler dediler hiç arayan yok.

Devamını Oku
  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Nergiz
Nergiz
 

Beni de sizin gibi oyaladilar naapsam ki bir tavsiyeniz var mı ürünümü hâlâ göndermediler