Asena Jewels ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Asena Jewels Ürün Kargolanmadı

1.154
Selda
Selda 01 Aralık 2022 12:26

Instagram sayfasında takip ettiğim Asena Jewels'ten 100 TL'lik çelik takım sipariş ettim. 20 Kasım 2022 tarihinde ödeme yaptım. Başta bugün yarın kargoya vereceğiz dediler. Bir haftadır da ne telefonlar bakıyorlar ne de DM den yazdığım mesajlara cevap veriyorlar. Şikayetçiyim. Paramı da iade etmiyorlar.

Gelişme
Gelişme

01 Aralık 2022 12:18

Instagram sayfasında Asena Jewels ten kolye bileklik çekik takım seti siparişi verdim 20 Kasım 2022 tarihine. 3 gün için kargoya verilip adresinize teslim edilecek dedi kargo mesajı gelmeyin aradım bugün yarın kargoya vereceğiz dedi. Gelmeyince tekrar aradım açmadılar DM den yazdım cevap vermediler günlerdir arıyorum ve yazıyorum hiçbir türlü cevap alamıyorum. Şikayetçiyim paramı iade etsinler.

Asena Jewels Logo
Asena Jewels04 Aralık 2022 03:05

Benzer Şikayetler

profile
82
4 gün önce

Asena Jewels Aldığımız Ürünü Göndermiyor

Asena jewels den 23.11.2022de yonca bileklik ve kolye siparişi verdim ödemeyi EFT yoluyla hesaplarına gönderdim ancak ne sipariş geldi ne de ödemeyi geri alabildim. Ürünle ilgili soru sorduğumda da türlü türlü bahaneler sıralıyorlar ama asla kesin bir cevap alamıyorsunuz.  

  • profile
1 Destekçi
profile
28
1 hafta önce

Asena Jewels Kargolanmayan Sipariş Sorunu

29 aralıkta Instagram'dan Asena Jewels'den kolye siparişi verdim parayı EFT yaptım sürekli oyalıyorlar telefona cevap yok binde bir cevap var oda sürekli bahane. Acilen çözümü bekliyorum Tüketici Hakem Heyeti'ne de başvuru yaptım.

  • profile
1 Destekçi
profile
186
1 hafta önce

Asena Jewels Nişantaşı Siparişi Göndermedi

Instagram'dan Asena jewels Nişantaşı/Ayşe Asena özkan alışveriş sitesinden takı aldım 19/12/2022'de takı elime ulaşmadı diye her sorduğumda kargoya verildi şu gün çıktı bugün çıktı diye günlerdir beni oyaladılar ve ne takımı gönderdiler ne de paramı iade ettiler artık yazdıklarıma bile cevap vermiyo...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
142
2 hafta önce

Asena Jewels Bileklik Aldım Hala Gelmedi

Instagram'dan Asena Jewels isimli siteden bileklik aldım ilk basta para ödeyene kadar her soruya cevap veriliyor. Daha sonra ödeme yapılınca ne cevap var ne mesaj paramın iadesini istiyorum. Mağdur ettiğin insanlara parasını ödesin bende mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .